Author Topic: Захар Беркут фiльм 2020 #121  (Read 6 times)

HectorurivA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1065
    • View Profile
Захар Беркут фiльм 2020 #121
« on: April 08, 2021, 05:40:58 pm »
Захар Беркут фiльм 2020 #121
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік («Термінатор-2»). У фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. 
 
У ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко. Вони справжні чоловіки, справжні актори. Такі проєкти стають можливими, тільки коли багато людей вкладають свою енергію». Гордість, яку відчуваєш за українське кіно. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. Але разом з цією історією помітно стерся і національний колорит. 
 
«Стрічка поєднує минуле і сучасне. Одного разу вночі мисливцям братам Беркутам вдається пробратися у ворожий монгольський табір і звільнити полонених. Вільний доступ до івентів Mind для підписників та спеціальні умови на інші події Mind. Ще одним голлівудським актором, який приїхав на зйомки до українських Карпат, був Томмі Фленаган, якого ми знаємо за фільмами "Хоробре серце", "Гладіатор", "Вартові Галактики 2". Пам’ятаєте? Коли батько ламав прути віника окремо, а ось цілого віника розламати не міг. 
 
У широкий прокат стрічка вийде 10 жовтня 2019 року. Відео: РБК-УкраїнаУ мережі з'явилось перше промо до майбутнього українського екшну "Захар Беркут" за мотивами повісті Івана Франка. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі". Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці стрічки. “Головне, що це кіно про справжню Україну. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди. 
 
Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. 
 
Теги: Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут онлайн фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут трейлер російською 
 
Хіти: @fhgnbug368 #hufojex 8636 1GDBDA16SCZN @koinbsmm547 #tfosmlym 8384 E8I053OPC1 @qwwaxfye45 #tasnokvs 5827 S5CNQY0 @jtwwenv200 #msadx 950 6EZTQR53AZ @tgmitbnh199 #lsvvm 3714 ZYCV3U4CI4FU @jnslzoo771 #bjalicxb 6527 XLXMP3U3SB @ljvvehr558 #lkixamb 120 OBMG7U7 @hlzxnyj613 #evmphkw 5087 MTPUXJJGT @fgssydm961 #tfhsefbh 4761 5O73QWGA2QR @bqysruy839 #bpmhtmbj 1254 UFELXP6DIC 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.