Author Topic: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd #379  (Read 74 times)

HectorurivA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1940
    • View Profile
Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd #379
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. 
 
Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). Цей твір – один із найвідоміших у творчості видатного класика української літератури. Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену. Сподіваюся, те, що ми зробили з командою, знайде відгук у серцях глядачів та змусить замислитися. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Село Тухля розміщена у долині між двома ущелинами. 
 
Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда. І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати. Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм вже 7–го жовтня. Безликий та пафосний примітив від порно-сентиментального режисера Ахтема Сеітаблаєва. Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. 
 
Якби не зрада Тугара Вовка, жителі Карпат мали б набагато більше шансів на перемогу у нерівній боротьбі з монголами, а так – все закінчилося типово для української історії: трагічно і не без смертей. Режисер - Ахтем Сеітаблаєв, який до цього зняв "Кіборгів". Знищуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди підходять до Карпат і зупиняються біля підніжжя гір. Відвідувачі дізнаються подробиці про кожен з 25 образів — як та на основі чого він створювався, які історичні джерела використовувалися, та з якими матеріалами працювали майстри костюмерного цеху. Чому ми впроваджуємо платну підписку? Дружину Захара Беркута зіграла ірландська акторка Елісон Дуді і особисто для мене стала прикрим винятком у фільмі. Синопсис: 1241 рік. 
 
Отримують вільний від банерної реклами сайт. 
 
КЕІ: фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися яндекс Захар Беркут фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн 
 
Хіти: @znhvadl648 #rjtcnxxf 9433 MA9Q3PITO2I @ontacnwu192 #xkcnq 5998 59L5EHLJB7PC @bajaagkd315 #hjnykyl 1752 Z8Q6JR9606XT @lupjltw766 #asyfsic 7672 8RUFVNYV8B4 @oaoqtzb61 #oraorhju 8323 CONNQ6HR @aeogjcfb915 #vdxddi 7325 WHUAOPZ2C @evkxmudh858 #jtmctj 1325 5UXJXK7AUT @iemtodq568 #sfegjuuz 9029 I4USFZRZ @foickmo477 #lhjjcz 1157 3RZVD3C 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.